Інкубатор демократичних ініціатив запрошує вас взяти участь у онлайновій зустрічі «Досвід роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками: Вірменія». Захід проводиться для зацікавлених людей із країн Східного партнерства і є частиною циклу зустрічей присвячених досвіду роботи з вимушеними мігрантами та мігрантками (внутрішньо переміщені особи, біженці(-ки), шукачі(-ки) притулку) різних країн.
Коли?
5 листопада 2022 року о 10.00 год. за київським часом (Київ, Кишинів, Мінськ: 10.00; Баку, Єреван, Тбілісі: 12.00). Тривалість – 90 хв.
Де?
Онлайнова зустріч на платформі Zoom.
Кого запрошуємо?
Усіх зацікавлених у темі людей, а особливо тих, хто працює у сфері громадянської освіти. Робоча мова заходу – англійська.
Навіщо?
- Дізнаєтесь:
– досвід Вірменії в роботі з вимушеними мігрантами та мігрантками;
– яка підтримка в інтеграції та освіті надається вимушеним переселенцям з України через військову агресію Росії проти України;
– найкращі практики вірменських організацій та активістів(-ок) у роботі та взаємодії з вимушеними мігрантами та мігрантками.
- Познайомитеся з колегами та колежанками у країнах Східного партнерства.
- Отримаєте сертифікат, який підтверджує вашу участь.
Хто проводить?
Спікерка – Маріне Тунян, досвідчена менеджерка проєктів із продемонстрованою історією роботи у сфері розробки програм у KASA Foundation. Керівниця проєкту «Інтеграція біженців(-ок) через освіту та можливості самозабезпечення» та «Гаряча лінія» УВКБ ООН з 2014 року, що фінансується УВКБ ООН у Вірменії та виконується Фондом KASA. Випускниця IVLP (International Visitors Leadership Program) проєкту «Інтеграція потреб біженців(-ок) у соціальну політику», який реалізує федеральний уряд США.
Модератор – Назарій Боярський, громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив», тренер Молодіжного Директорату Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти у Східній Європі (EENCE).
Як взяти участь?
До 5 листопада заповніть коротку анкету: https://forms.gle/NahYyBvZEdfpQfyHA Після реєстрації ви отримаєте електронний лист з підтвердженням, що містить інформацію про вхід на платформу. Фейсбук захід зустрічі: https://fb.me/e/5kdAggKLt Приєднуйтесь!
Якщо у вас є запитання чи потрібна будь-яка консультація, напишіть нам: DII.Ukraine@gmail.com