Інкубатор демократичних ініціатив запрошує вас взяти участь в онлайн зустрічі «Особливості організації та проведення освітніх заходів щодо запобігання та протидії дискримінації для органів державної влади». Захід проводиться для зацікавлених осіб із країн Східного партнерства.
Коли?
13 листопада 2022 року, 18.00 за київським часом (Київ, Кишинів: 18.00; Мінськ: 19:00; Баку, Єреван, Тбілісі: 20.00). Тривалість – 60 хв.
Де?
Онлайн зустріч на платформі Zoom.
Кого запрошуємо?
Усіх зацікавлених у темі людей з країн Східного партнерства, а особливо тих, хто працює у сфері громадянської освіти. Робоча мова – українська.
Навіщо?
- Дізнаєтесь:
-
-
- що виділяє представників і представниць органів державної влади як окрему цільову аудиторію в освітніх програмах;
- чому важливо працювати з органами державної влади і як ця робота сприяє утвердженню рівності;
- що важливо враховувати, плануючи та проводячи освітні заходи для представників і представниць органів державної влади;
- приклади найкращих практик освітніх заходів для представників і представниць органів державної влади.
-
- Познайомитесь з колегами та колежанками у країнах Східного партнерства.
- Отримайте сертифікат, який підтверджує вашу участь.
Хто проводить?
Спікер – Назарій Боярський, громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив», член Тренерського пулу Ради Європи, незалежний експерт Мережі громадянської освіти Східної Європи (EENCE), експерт Коаліції з протидії дискримінації в Україні.
Модераторка – Хельга Мельник, психологиня, членкиня правління Східноєвропейської Асоціації громадянської освіти (EENCE).
Як взяти участь?
До 13 листопада заповніть коротку анкету: https://forms.gle/i4uDGeyoXq8692j3A Після реєстрації ви отримаєте електронний лист з підтвердженням, що містить інформацію про вхід на платформу.
До зустрічі!
Фейсбук захід зустрічі: https://fb.me/e/2eWYviMU5 Приєднуйтесь!
Онлайн зустріч організується громадською організацією «Інкубатор демократичних ініціатив» (Україна) в межах проєкту «Заохочуючи різноманітність», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в роботі з групами, що дискримінуються» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung / bpb) з допомогою коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.