Запрошуємо учнів та учениць 9-11 класів загальноосвітніх закладів Хмельницького долучитися до дослідження питання насильства в сім’ї у межах триденної театральної майстерні з форум-театру.
Разом з учасниками майстерні ми збудуємо безпечний простір поваги та прийняття досвіду кожної і кожного. Послухаємо, програємо та проживемо ті історії, які захочемо змінити, аби краще зрозуміти причини здійснення насильства.
Форум-театр – це театральна методика, створена бразильським режисером Августо Боалем, яка дозволяє поставити виставу на основі життєвого досвіду про те, що справді болить і хвилює. Вистава завершується на піку конфлікту, аби глядачі змогли втрутитися та запропонувати свої стратегії змін і віднайти, таким чином, відповіді на запитання, які їх хвилюють.
Адже кожен з нас має бути не лише головним актором у власному житті, але й його режисером. Аби вчасно та ефективно реагувати на життєві виклики, з гідністю долати труднощі та, зрештою, робити своє життя комфортнішим і кращим.
Майстерня відбудеться 4-6 березня 2023 року з 10:00 до 18:00 з перервою на обід та каву.
Якщо ви хочете спробувати себе в ролі сценариста(-ки) та актора(-ки) форум-вистави, ласкаво просимо долучитися вас до нашої майстерні. Для цього акторський досвід не обов’язковий, потрібна лише ваша готовність взяти участь у повних трьох днях майстерні та 3-4 показах створеної форум-вистави для учнів та учениць загальноосвітніх закладів Хмельницького.
На кожного учасника та учасницю майстерні чекають заохочувальні подарунки. Харчування, роздаткові та інші матеріали забезпечують організатори.
Реєстрація за посиланням https://forms.gle/YACPTJfKDFuQpZ9D6 до 25 лютого включно. Кількість місць обмежена.
Інформацію про місце проведення заходу повідомимо відібраним учасникам та учасницям додатково.
Фасилітаторками майстерні є Яна Салахова та Влада Крижна – практикині методики театру пригноблених громадської організації «Театр змін».
Майстерня організована в межах проєкту «Мистецтво здорових стосунків», що реалізує ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» у партнерстві з ГО «Українці майбутнього» та у співпраці з Службою у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації і Міським Центром по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.
Проєкт підготовлено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID.
Думки, погляди та рекомендації, викладені у цій ініціативі, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду США.
У разі виникнення додаткових запитань пишіть на електронну скриньку DII.Ukraine@gmail.com або звертайтеся за телефоном +380 (93) 883 03 95 (контактна особа – Міла).