Інститут держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України та ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Захист соціально вразливих груп: міжнародний та національний виміри», що відбудеться 19 жовтня 2023 року об 11:00 в онлайн на платформі ZOOM.
ПЕРЕДБАЧЕНО РОБОТУ СЕКЦІЙ:
- Актуальні проблеми теорії та філософії права;
- Конституційне право, муніципальне право;
- Міжнародне публічне та приватне право, дипломатичне право;
- Право Європейського Союзу;
- Цивільне право та процес, сімейне право;
- Трудове право, право соціального забезпечення;
- Адміністративне право та процес;
- Кримінальне право, кримінальний процес, кримінально-виконавче право, кримінологія, криміналістика.
Робоча мови: українська, англійська.
Участь у конференції безоплатна.
Для участі у конференції варто до 30 вересня 2023 року:
1) заповнити електронну заявку: https://forms.gle/o42iFRrvEe1KiGb6A
2) статтю, оформлену, згідно з вимогами (див. нижче), надіслати на електронну скриньку: DII.Ukraine@gmail.com
Ухвалення остаточного рішення щодо публікації наукової роботи є компетенцією організаційного комітету, який зберігає за собою право перевірки поданих робіт на плагіат, їхнього рецензування і технічне редагування, а також відхилення у випадку невідповідності встановленим вимогам.
Автори(-ки) поданих робіт відповідають за дотримання вимог академічної доброчесності, точність наведених формулювань та відсутність інформації, що не підлягає відкритій публікації.
Оргкомітет планує видати збірник тез доповідей та видати усім доповідачам(-кам) сертифікати. Збірник опублікують в онлайн-форматі. За бажанням автори(-ки) зможуть також отримати безоплатний друкований примірник.
Програму конференції надсилається окремо. Посилання для участі в конференції буде надіслано учасникам(-цям), матеріали яких будуть прийняті організаторами.
У разі виникнення питань звертайтесь, будь ласка, за електронною поштою DII.Ukraine@gmail.com
Всеукраїнська науково-практична конференція «Захист соціально вразливих груп: міжнародний та національний виміри» організована в межах проєкту «Сила права: вирішення правових проблем соціально вразливих груп», що реалізується ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України.
Активність є складовою проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).
Правила оформлення матеріалів доповідей
- До друку приймаються тези доповіді, обсяг яких не перевищує 5 сторінок, включаючи необхідний ілюстративний матеріал і перелік використаних джерел. За погодженням з редколегією допускається збільшення обсягу матеріалів до 12 сторінок.
- Матеріали доповіді потрібно підготувати у форматі А4 за допомогою редактора МS Word. Поля — 2 см з усіх сторін. Файл має бути названий прізвищем автора. Сторінки не нумеруються.
- Структура тез доповіді має бути побудована в такий спосіб (див. також зразок):
– прізвище та ініціали автора, науковий ступінь, вчене звання, установа — шрифт Тіmes New Roman, кегль 14 рt, інтервал 1 у правому верхньому кутку;
– назва тез — великими літерами, шрифт Тіmes New Roman, кегль 14 рt, інтервал 1 по центру, напівжирний (див. зразок);
– тези — шрифт Тіmes New Roman, кегль 14 рt, інтервал 1,5;
– перелік використаних джерел — шрифт Тіmes New Roman, кегель 14 рt, інтервал 1,5.
- Для назв таблиць, підпису зображень використовувати шрифт Тіmes New Roman, кегль 14 рt, напівжирний.
- Перелік використаних джерел наводиться наприкінці тексту мовою оригіналу. Використані джерела нумеруються відповідно до порядку згадування у тексті, а відповідний індекс проставляється арабськими цифрами. Посилання оформлюються згідно з ДСТУ 8302-2015 Бібліографічне посилання.
Увага! До тексту матеріалів доповіді можуть вноситися редакційні правки без узгодження з автором.
- Про результати розгляду матеріалів авторам повідомлять до 5 жовтня 2023 року.
Зразок оформлення тез доповіді
П. П. Петренко
аспірант Інституту держави і права
імені В.М. Корецького
Конституційно-правові засади забезпечення національної безпеки України в умовах повномасштабної війни
[Текст]1
Перелік використаних джерел
- Оніщенко Н. М. Ефективність та якість законодавства у фокусі відбудови України. Альманах права. Актуальні проблеми правового розвитку в умовах війни та післявоєнної відбудови держави. Випуск 13. Київ: Інститут держави і права імені В. М. Корецького НАН України, 2022. С. 25. DOI: 10.33663/2524-017X-2022-13-3