НАЦІОНАЛЬНА  АКАДЕМІЯ  НАУК  УКРАЇНИ ІНСТИТУТ  ДЕРЖАВИ  І  ПРАВА   імені  В. М. КОРЕЦЬКОГО  та ГО «ІНКУБАТОР ДЕМОКРАТИЧНИХ ІНІЦІАТИВ» ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЗАХИСТ СОЦІАЛЬНО ВРАЗЛИВИХ ГРУП: МІЖНАРОДНИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ» 

«ІНКУБАТОР ДЕМОКРАТИЧНИХ ІНІЦІАТИВ»

НАЦІОНАЛЬНА  АКАДЕМІЯ  НАУК  УКРАЇНИ  ІНСТИТУТ  ДЕРЖАВИ  І  ПРАВА    імені  В. М. КОРЕЦЬКОГО   та  ГО «ІНКУБАТОР ДЕМОКРАТИЧНИХ ІНІЦІАТИВ»      ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ      «ЗАХИСТ СОЦІАЛЬНО ВРАЗЛИВИХ ГРУП:  МІЖНАРОДНИЙ ТА НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИМІРИ» 

Коли

19 Жовтня, 2023    
11:00 am

Де

Тип події

Інститут держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України та ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» запрошують взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Захист соціально вразливих груп: міжнародний та національний виміри», що відбудеться 19 жовтня 2023 року об 11:00 в онлайн на платформі ZOOM.

ПЕРЕДБАЧЕНО РОБОТУ СЕКЦІЙ:

  • Актуальні проблеми теорії та філософії права;
  • Конституційне право, муніципальне право;
  • Міжнародне публічне та приватне право, дипломатичне право;
  • Право Європейського Союзу;
  • Цивільне право та процес, сімейне право;
  • Трудове право, право соціального забезпечення;
  • Адміністративне право та процес;
  • Кримінальне право, кримінальний процес, кримінально-виконавче право, кримінологія, криміналістика.

Робоча мови: українська, англійська.

Участь у конференції безоплатна.

Для участі у конференції варто до 30 вересня 2023 року:

1) заповнити електронну заявку: https://forms.gle/o42iFRrvEe1KiGb6A 

2) статтю, оформлену, згідно з вимогами (див. нижче), надіслати на електронну скриньку: DII.Ukraine@gmail.com 

Ухвалення остаточного рішення щодо публікації наукової роботи є компетенцією організаційного комітету, який зберігає за собою право перевірки поданих робіт на плагіат, їхнього рецензування і технічне редагування, а також  відхилення у випадку невідповідності встановленим вимогам.

Автори(-ки) поданих робіт відповідають за дотримання вимог академічної доброчесності, точність наведених формулювань та відсутність інформації, що не підлягає відкритій публікації.

Оргкомітет планує видати збірник тез доповідей та видати усім доповідачам(-кам) сертифікати. Збірник опублікують в онлайн-форматі. За бажанням автори(-ки) зможуть також отримати безоплатний друкований примірник.

Програму конференції надсилається окремо. Посилання для участі в конференції буде надіслано учасникам(-цям), матеріали яких будуть прийняті організаторами. 

У разі виникнення питань звертайтесь, будь ласка, за електронною поштою DII.Ukraine@gmail.com 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Захист соціально вразливих груп: міжнародний та національний виміри» організована в межах проєкту «Сила права: вирішення правових проблем соціально вразливих груп», що реалізується ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги та Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Активність є складовою проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні / Пункт 7» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).

Правила оформлення матеріалів доповідей

  1. До друку приймаються тези доповіді, обсяг яких не перевищує 5 сторінок, включаючи необхідний ілюстративний матеріал і перелік використаних джерел. За погодженням з редколегією допускається збільшення обсягу матеріалів до 12 сторінок.
  2. Матеріали доповіді потрібно підготувати у форматі А4 за допомогою редактора МS Word. Поля — 2 см з усіх сторін. Файл має бути названий прізвищем автора. Сторінки не нумеруються.
  3. Структура тез доповіді має бути побудована в такий спосіб (див. також зразок):

– прізвище та ініціали автора, науковий ступінь, вчене звання, установа — шрифт Тіmes New Roman, кегль 14 рt, інтервал 1 у правому верхньому кутку; 

– назва тез — великими літерами, шрифт Тіmes New Roman, кегль 14 рt, інтервал 1 по центру, напівжирний (див. зразок);

– тези — шрифт Тіmes New Roman, кегль 14 рt, інтервал 1,5; 

– перелік використаних джерел — шрифт Тіmes New Roman, кегель 14 рt, інтервал 1,5.

  1. Для назв таблиць, підпису зображень використовувати шрифт Тіmes New Roman, кегль 14 рt, напівжирний.
  2. Перелік використаних джерел наводиться наприкінці тексту мовою оригіналу. Використані джерела нумеруються відповідно до порядку згадування у тексті, а відповідний індекс проставляється арабськими цифрами. Посилання оформлюються згідно з ДСТУ 8302-2015 Бібліографічне посилання.

Увага! До тексту матеріалів доповіді можуть вноситися редакційні правки без узгодження з автором.

  1. Про результати розгляду матеріалів авторам повідомлять до 5 жовтня 2023 року.

Зразок оформлення тез доповіді

П. П. Петренко

аспірант Інституту держави і права 

імені В.М. Корецького

Конституційно-правові засади забезпечення національної безпеки України в умовах повномасштабної війни

[Текст]1

Перелік використаних джерел

  1. Оніщенко Н. М. Ефективність та якість законодавства у фокусі відбудови України. Альманах права. Актуальні проблеми правового розвитку в умовах війни та післявоєнної відбудови держави. Випуск 13. Київ: Інститут держави і права імені В. М. Корецького НАН України, 2022. С. 25. DOI: 10.33663/2524-017X-2022-13-3
Перейти до вмісту